english

  zachytila Nicole Mason

O mně
Jmenuji se Kristý. Tenhle rozmanitý svět poznávám už 22 let a od mých 15ti zaznamenávám všechny jeho krásy na fotoaparát.
Mou touhou je zachycovat příběhy a momenty, které se stanou vzácnými vzpomínkami.

Pocházím z krásného srdce Evropy. Ze země plné lesů a kopců a vesniček. Vyrostla jsem v krásách Českého Středohoří. Moje srdce mě ale zavedlo přes oceán, kde jsem na útesu slíbila lásku na celý život. Vzala jsem si kudrnatého chlapce jménem Joshua, ze státu plného západů slunce nad hladinou oceánu, Californie. A domov už není jedno místo na mapě, ale pocit někde uvnitř mě samé. Po svatbě jsme se přestěhovali na Hawaii, ale kvůli vízu jsme se museli na dobu neurčitou vrátit do Čech a zatím hledáme místo, které pro nás na tomhle světě bude domovem. Josh je mou pravou rukou ve všem, co tvořím.
Skrze autoportréty jsem začala vyjadřovat své pocity asi v patnácti a moje vášen pro zachycování příběhů a emocí od té chvíle jen rostla. Začala jsem svět kolem sebe vnímat jinak, nově. Začala jsem si všímat krásy v místech, kde ji člověk nečeká ani nehledá. 
Kromě fotografie ráda píšu, kreslím, hraju si s písmem, nebo vytvářím cokoliv přináší radost mně i druhým.
Ráda tvořím, protože jsem sama byla stvořena. 

  zachytila Nicole Mason

moje vize ve fotografii
Mojí touhou je zachytit upřímné a opravdové momenty a vzpomínky. Vyprávět příběhy skrze fotografie, které se pod tíhou času stanou poklady.
Chci aby naše focení bylo krásnou vzpomínkou, chci společně zažít dobrodružství, chci zachytit váš velký den a nechat vás být sami sebou. Chci vytvářet něco, co má smysl a co trvá. Chci pomoct lidem zastavit se a vážit si toho, co mají. Zpomalit. Nadechnout se. Chci zachytit momenty téměř nepovšimnuté, ty které mají hloubku a výjimečnost i přes jejich maličkost. Chci se vyhnout všednosti a najít krásu všude, kde se dá. Vždycky se na svět dívat novýma očima.
Chci inspirovat druhé, aby žili dobré příběhy, zatímco se sama učím tak žít.

  zachytila Nicole Mason

Back to top